UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Święto Flagi 2020 w ZSA

sobota, 02, maj 2020

W związku z przypadającym Świętem Flagi Polskiej oraz 229 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczniowie Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, wzięli udział w zdalnym projekcie szkolnym pt." BIEL I CZERWIEŃ MOIMI BARWAMI".

Tegoroczna akcja jest alternatywą dla corocznych akademii szkolnych, odbywających się z okazji rocznic uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która w tym roku szkolnym z przyczyn oczywistych nie mogła być zrealizowana. Tym razem to najmłodsi uczniowie oddziałów "0" oraz klas: "l", "ll" i "lll" SP. w imieniu całej społeczność uczniowskiej ZSA, wyrazili swojego ducha patriotyzmu prezentując się w barwach narodowych. Wielkie gratulacje i podziękowania dla uczniów, wychowawców i rodziców uczniów za zaangażowanie w projekt - Monika Jeske, koordynator projektu.

Poniżej kolaże autorstwa p. Magdaleny Lenart, wych. klasy 2ap+2aps.