UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pamiętamy o bohaterach

niedziela, 01, marzec 2020

Kolejny już raz, młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku, uczestniczyli w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystą mszę św. celebrował kustosz sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Niezawodnej Nadziei, gwardian Klasztoru Ojców Franciszkanów o. Mariusz Dębiński.

W uroczystej mszy św. oprócz mieszkańców Włocławka udział wzięły posłanki na Sejm: Joanna Borowiak i Anna Gembicka, wicewojewoda kujawsko-pomorski Józef Ramlau, przedstawiciele samorządu Włocławka, władz oświatowych i władze NSZZ Solidarność - główni organizatorzy uroczystości. Zapraszamy do galerii foto autorstwa p. Ireneusza Wieczorka - wicedyrektora ZSA.