UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Podziękowanie Prezydenta RP dla ZSA

piątek, 29, listopad 2019

Dziś otrzymaliśmy list podziękowanie od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy za udział w Narodowym Czytaniu 2019. Do listu dołączony był okolicznościowy egzemplarz "Nowel polskich" z dedykacją pary prezydenckiej i flaga Rzeczpospolitej Polskiej. Dziękujemy!

Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku to przodująca szkoła mundurowa w województwie kujawsko-pomorskim i Polsce. Wychowanie patriotyczne to jeden z głównych celów naszej szkoły! List Pana Prezydenta RP to kolejny dowód naszego zaangażowania w różnego rodzaju przedsięwzięcia narodowe i patriotyczne.