UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Ślubowanie pierwszaków szkoły podstawowej ZSA

piątek, 22, listopad 2019

Dzisiaj, tj. 22 listopada 2019 roku, miało miejsce w naszej szkole niezwykłe wydarzenie - Ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszaków Akademickiej Szkoły Podstawowej nr 1 we Włocławku. Tradycyjnie jak co roku dzieci przed ślubowaniem zaprezentowały się w programie artystycznym "Jak oni ślubują". Występy dzieci spotkały się z ciepłym przyjęciem rodziców i zaproszonych gości.

Mali artyści wykazali się umiejętnościami recytacji oraz śpiewu i po każdym występie nagradzani byli gromkimi brawami. Następnie po złożeniu ślubowania i ceremonii pasowania ołówkiem przez dyrektora Zespołu Szkół Akademickich zostali już oficjalnie uczniami szkoły. Na wszystkich uczestników uroczystości czekał świetnie zorganizowany słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam sukcesów w nauce i bardzo wielu powodów do radości w naszej szkole!

Zapraszamy do galerii foto.