UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Wygrane derby i awans do Ligi Makroregionu Juniorów Starszych

czwartek, 14, listopad 2019

Juniorzy starsi Lidera Włocławek składający się z uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku wygrali mecz derbowy z UKS SMS Włocławek w ostatniej kolejce rozgrywek I ligi juniorów starszych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lidera 3 : 1 po golach: Kacperskiego, Witkowskiego i Łojewskiego.

To zwycięstwo zdecydowało o awansie drużyny Lidera do ligi makroregionalnej juniorów starszych. Młodzi piłkarze z Włocławka wywalczyli awans z I ligi kujawsko-pomorskiej zdobywając w rozgrywkach 30 punktów (9 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki). W rundzie jesiennej zawodnicy będą reprezentować szkołę i klub w meczach z drużynami z województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Drużynę w rundzie wiosennej reprezentowali uczniowie klasy I, II i III Liceum Mistrzostwa Sportowego: Piasecki, Łojewski, Sobiecki, Cichocki, Kacperski, Krzyżański Żychniewicz, Kwiatkowski, Adamczyk, Miłowski,Adamski, Gawroński, Zdziniecki, Kaszubski,Witkowski, Łojeczko, Nestorowicz, Florczak, Jaworski, Karasiński, Ziółkowski, Łączkowski. Trener Tomasz Szablewski, kierownik Ryszard Krzeszewski. Gratulujemy!