UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

101 LAT NIEPODLEGŁEJ

sobota, 09, listopad 2019

W piątek, 8 listopada 2019 roku, obchodziliśmy uroczyście 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas okolicznościowego apelu o godz. 11:11 zaśpiewaliśmy wspólnie Hymn Polski. Program artystyczny zaprezentowali głównie uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku.

Uczniowie pod kierunkiem pań Eweliny Borawskiej i Ewy Dąbrowskiej zaprezentowali pięknie historyczno-patriotyczne widowisko poświęcone Naszej Ojczyźnie. W uroczystościach wzięli udział wszyscy uczniowie ZSA, od szkół podstawowych, przez licea i technikum wojskowe. W programie zaprezentowały się również dzieci z klasy 3 szkoły podstawowej pod kierunkiem pani Elżbiety Lelewskiej. Zapraszamy do obszernej galerii foto z tego dnia.