UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pamiętamy - Wszystkich Świętych 2019

czwartek, 31, październik 2019

Jak co roku w okresie 1 listopada - Wszystkich Świętych, uczniowie Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku porządkowali groby swoich patronów. Byliśmy na grobie patrona klas mundurowych ZSA ppłk Antoniego Iglewskiego - Ponara, żołnierza Cichociemnego, na cmentarzu w Radziejowie. Spotkaliśmy tam siostrzeńca naszego bohatera - pana Szymona Szynkowskiego.

Byliśmy też na mogile Obrońców Wisły 1920 roku na włocławskim Zawiślu. Uporządkowaliśmy teren wokół pomnika i zapaliliśmy znicze na grobie bohaterów. PAMIĘTAMY!

Foto: I. Wieczorek