UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Wyróżnienia dla ZSA w konkursie IPN

wtorek, 15, październik 2019

W dniach 1 - 2 października br. uczennice klasy II B Akademickiego Technikum Wojskowego, Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku im. Obrońców Wisły 1920 roku, Katarzyna Czerwińska i Wiktoria Michalak, pod opieką p. Moniki Jeske, uczestniczyły w finałowej gali konkursu pt. "Żołnierze w służbie historii".

Podczas gali odbywającej się Instytucie Pamięci Narodowej w Warszawie, uczennice odebrały dyplomy i nagrody rzeczowe. Po gali konkursowej uczestnicy zostali zaproszeni do zwiedzenia Pałacu Prezydenckiego, a w dniu następnym do Zamku Królewskiego. Udział w konkursie i gali konkursowej stał się dla młodzieży źródłem wiedzy, wielu pozytywnych przeżyć i doświadczeń, z historią w roli głównej.

Poniżej prezentujemy kilka fotek autorstwa p. M. Jeske