UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Reprezentacja ZSA w Kownie na Litwie

poniedziałek, 07, październik 2019

W dniach 22 - 28 września 2019 roku 14 osobowa reprezentacja Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku przebywała w Kownie na Litwie na zaproszenie miejscowego Liceum Kadetów - General Povilas Plechavičius Cadet Lyceum.

Program pobytu naszych przedstawicieli był bardzo bogaty, od ćwiczeń sportowo-obronnych po pieczenie ciastek. Był też czas na zwiedzanie Litwy m. in. Wilna i zamku w Trokach. Nasza delegacja wręczyła swoim rówieśnikom drobne upominki a także przekazała pani dyrektor Liceum pamiątki z Włocławka od Prezydenta Miasta. Zapraszamy do galerii foto, która w skrócie pokazuje przebieg wizyty.