UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

ZSA na Targach Obronnych w Kielcach

piątek, 06, wrzesień 2019

W dniu 4 września 2019 roku w ramach Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach odbyła się konferencja pn. „Rozwój współpracy zagranicznej Biura do Spraw Proobronnych w latach 2016 – 2019. Podsumowanie i Prognoza". Podczas konferencji dyrektor Biura do Spraw Proobronnych MON wręczył przedstawicielowi Zespołu Szkół Akademickich list wiceministra obrony narodowej p. Wojciecha Skurkiewicza.

Celem spotkania była relacja z realizacji zadań z zakresu współpracy zagranicznej Biura do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej oraz wypracowanie sposobów do dalszego działania w zakresie współpracy międzynarodowej. Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele szkół uczestniczących w projektach międzynarodowych organizowanych przez Biuro do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej. Przypominamy, że nasza szkoła reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Obozie Kadetów "Żalgiris 2018" na Litwie. Podczas konferencji w Kielcach naszą szkołę reprezentowali: ppłk mgr inż. Dionizy Budziszewski oraz koordynator klas mundurowych mgr Ireneusz Wieczorek.