UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2019/20

poniedziałek, 02, wrzesień 2019

Dzisiejsza inauguracja roku szkolnego w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku odbyła się po raz pierwszy na dziedzińcu szkoły, gdyż nawet największa aula w szkole (350 miejsc) nie była w stanie pomieścić wszystkich uczniów i przybyłych na uroczystość rodziców.

W uroczystości prócz uczniów, rodziców i nauczycieli wzięli udział przedstawiciele organu prowadzącego szkołę: rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej prof. Stanisław Kunikowski, pełnomocnik rektora ds. rozwoju uczelni dr Władysław Kubiak oraz kwestor uczelni mgr Iwona Kowalska. Krótką część słowno-muzyczną, poświęconą też 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, przygotowała z uczniami ZSA p. Monika Jeske, nauczyciel historii i WOS-u. Zapraszamy do mini galerii z uroczystości autorstwa p. Ewy Dąbrowskiej.