UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Dziś pożegnaliśmy Kondrata

piątek, 23, sierpień 2019

Dzisiaj, tj. 23 sierpnia 2019 roku, pożegnaliśmy na cmentarzu parafii Chrystusa Króla w Rózinowie - Włocławek, naszego ucznia, kolegę z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego nr 1,  ś.p. Kondrata Ziółkowskiego.

Jego tragiczna śmierć była wielkim ciosem dla nas wszystkich, nauczycieli, pracowników i uczniów. Odszedł od nas uczeń, już praktycznie III klasy liceum, w wieku 17 lat. Koleżeński i lubiany przez wszystkich, zarówno rówieśników, uczniów, jak i nauczycieli.

Pogrążona w smutku społeczność Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku.

 

.

Pwrót na stronę główną szkoły