UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Uroczyste zakończenie roku szk. 2018/19

środa, 19, czerwiec 2019

W dniu dzisiejszym tj. 19 czerwca 2019 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. Pożegnaliśmy absolwentów klas 8 Akademickich Szkół Podstawowych nr 1 i absolwentów Akademickiego Gimnazjum nr 1 i Akademickiego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1.  Z pozostałymi uczniami rozstajemy się tylko do 2 września 2019r.

Uroczystość w Zespole Szkół Akademickich Kujawskiej Szkoły Wyższej im. Obrońców Wisły 1920 roku zaszczycili swoją obecnością: rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej prof. Stanisław Kunikowski, panią poseł na Sejm RP dr Joannę Borowiak reprezentował pan Marcin Markiewicz, który odczytał okolicznościowy adres. Służby mundurowe związane z naszą szkołą reprezentowali: płk Grzegorz Tucholski – komendant WKU we Włocławku, ppłk Sławomir Szwemin – zastępca dowódcy 2. Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu, ppor Laudański reprezentujący dowódcę 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Bydgoszczy, Bogdan Mielniczek – komendant Straży Miejskiej we Włocławku, bryg. Dariusz Krysiński – dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku a także płk Ryszard Chodynicki – prezes Stowarzyszenia Saperów Polskich, ppłk Dionizy Budziszewski – reprezentujący Związek Żołnierzy Wojska Polskiego, nauczyciel klas mundurowych naszej szkoły, dr Władysław Kubiak – pełnomocnik rektora KSW ds. rozwoju i mgr Iwona Kowalska – kwestor KSW. Największa aula w Zespole Szkól Akademickich wypełniła się nauczycielami i pracownikami szkoły, rodzicami oraz uczniami czekającymi na upragnione wakacje. Podziękowania za miniony rok szkolny całej społeczności szkolnej czyli nauczycielom, uczniom i rodzicom, a także organowi prowadzącemu i instytucjom współpracującym ze szkołą złożył dyrektor ZSA Zbigniew Suszyński. Zapraszamy do galerii foto z uroczystości autorstwa p. Ewy Dąbrowskiej i p. Ireneusza Wieczorka.