UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Dzień Sportu w ZSA

czwartek, 13, czerwiec 2019

3 czerwca 2019 roku na stadionie Leśnym na Zazamczu rywalizowaliśmy w konkurencjach sportowych z okazji Dnia Dziecka w ramach Dnia Sportu w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku.

Wyniki sportowe nie były najważniejszą rzeczą w tym dniu, liczyła się dobra zabawa, ale musimy podać, że w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych zwyciężyła klasa 7 przed klasami 5 i 8, natomiast wśród szkól ponadpodstawowych zwyciężyła klas 3 S Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego przed I C technikum i I S liceum sportowego. Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy do galerii foto autorstwa p. Ewy Dąbrowskiej i p. Ireneusza Wieczorka.