UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Mobilne Centrum Edukacyjne w ZSA

środa, 05, czerwiec 2019

Uczniowie Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku mieli okazję zwiedzić Mobilne Centrum Edukacyjne FRSE z Warszawy. Multimedialna klaso-pracownia „iLAB”, wirtualna rzeczywistość, gry 3D oraz tzw. tajemnicza wyspa, to tylko niektóre z atrakcji, na jakie mogli liczyć uczniowie technikum, liceum i szkoły podstawowej.

Istotnym elementem Mobilnego Centrum Edukacyjnego są zajęcia z wykorzystania nowoczesnych technologii, podczas których prezentowane są nowinki technologiczne. W trucku znajdują się m.in. tablety, interaktywna tablica i podłoga, kostki iMO-LEARN, okulary wirtualnej rzeczywistości oraz roboty do nauki programowania. Zobaczcie relację foto z zajęć w MCE.