UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

ZSA na 37. Biegu Kujawiaka

niedziela, 05, maj 2019

37. Bieg Kujawiaka przeszedł do historii. Organizację imprezy wsparli wolontariusze z klas pierwszych Akademickiego Technikum Wojskowego im. Obrońców Wisły 1920 roku w Zespole Szkół Akademickich. Zdaniem organizatorów biegu, czyli działaczy lekkoatletycznego Klubu Sportowego VECTRA, nasi uczniowie spisali się na medal.

Wszyscy wolontariusze otrzymali w podziękowaniu pamiątkowe certyfikaty i okolicznościowe koszulki. Jeszcze raz potwierdziliśmy, że organizatorzy imprez sportowych, okolicznościowych i kulturalnych mogą liczyć na młodzież z Zespołu Szkół Akademickich. Brawo!