UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Nasi uczniowie na autostradzie A1

czwartek, 25, kwiecień 2019

25 kwietnia 2019 roku odbyły się wojewódzkie ćwiczenia ratownicze na autostradzie A1 miedzy węzłem Włocławek Północ a Ciechocinek. Na zaproszenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy w ćwiczeniach wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku jako pozoranci - ofiary katastrofy. Ćwiczone były reakcjie służb ratowniczych na katastrofę na autostradzie A1. Nastąpiło tu zderzenie autokaru wiozącego 29 pasażerów z samochodem osobowym, którym jechały 4 osoby. W wyniku kolizji autokar przewrócił się na bok, dlatego służby miały utrudnione zadanie w ewakuacji rannych i poszkodowanych. Zresztą zobaczcie obszerną realcję fotograficzną.