UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Katastrofa samolotu na lotnisku w Kruszynie

wtorek, 09, kwiecień 2019

Pięć osób rannych w katastrofie samolotu na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie. Podczas startu samolot Wilga zapałił się, do akcji musiały wkroczyć służby ratownicze: pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna - ale to tylko ćwiczenia.

W ćwiczeniach oprócz służb mundurowych i medycznych wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku jako osoby poszkodowane i tłum w panice oraz prócz zawodowej straży pożarnej jednostki OSP z Śmiłowic, Kruszyna i Nakonowa. Zapraszamy do fotorelacji z ćwiczeń.