UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

1 miejsce w Licealiadzie chłopców

czwartek, 04, kwiecień 2019

W dniu 3.04.2019 na orliku przy Zespole Szkół Budowlanych odbył się finał Mistrzostw Włocławka "Licealiada" w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja Zespołu Szkół Akademickich zajęła I miejsce pokonując w finale Zespół Szkół Chemicznych.

We wtorek 9 kwietnia 2019 r. zawodnicy będą reprezentować Włocławek w półfinale województwa na turnieju w Aleksandrowie Kujawskim.

Wyniki drużyny;

Półfinał: ZSA- ZS Budowlanych 5-0

Finał: ZSA- ZS Chemicznych 5-2

Skład zwycięskiej drużyny: Pantuchowicz Piotr, Piasecki Adam, Kacprzak Daniel, Niewiarowski Bartosz, Adamczyk Błażej, Wojtczak Dawid, Bazela Alan, Łojewski Stanisław, Gemajnert Jakub, Krzyżański Dawid.

Sukces drużyny chłopców to kontynuacja dobrej passy naszych sportowców w ostatnim czasie. Przypomnijmy 2 miejsce drużyny piłki nożnej dziewcząt, 2 miejsce w drużynowych biegach przełajowych i 3 miejsce w piłce siatkowej chłopców. Gratulacje dla wszystkich sportowców Zespołu Szkół Akademickich!