UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Sukces naszych bokserów na Mistrzostwach Okręgu

poniedziałek, 11, marzec 2019

W dniach 1 - 3 marca 2019 roku w Grudziądzu odbyły się XX Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Kadetów w Boksie. Duży sukces odniesli pięściarze WKB Start Włocławek i uczniowie Zespołu Szkół Akademickich zdobywając medale.

W kategorii wagowej 80+ kg Mateusz Bielicki zdobył złoty medal pokonując w finale klubowego kolegę Piotra Kalwasińskiego, któremu przypadł medal srebrny. Wcześniej Mateusz pokonał przez RSC w pierwszej rundzie zawodnika Zawiszy Bydgoszcz a o wejście do finału zawodnika Pomorzanina Toruń na punkty. Piotrek natomiast w drodze do finału pokonał przez RSC w trzeciej rundzie zawodnika Wdy Świecie. Jednak batobójczą walkę w finale wygrał Mateusz na punkty 3:0. Srebrny medal zdobył Filip Kamiński przegrywając w finale z zawodnikiem Championa Włocławek. Gratulacje dla młodych pięściarzy!