UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Tragedia na szosie. Nie żyje nasza koleżanka.

środa, 02, styczeń 2019

Dzisiaj rano zgineła tragicznie uczennica naszego Akademickiego Technikum Wojskowego Wiktoria Sztarbowska. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w powiecie lipnowskim na drodze wojewódzkiej 562 w miejscowości Lenie Wielkie.

Jak podają media do tragicznego wypadku doszło w środę 02.01.2018 tuż po Nowym Roku. Samochód Mercedes Sprinter podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego potrącił idącą poboczem 16-letnią dziewczynę, która zmarła na miejscu. 33-letni kierowca mercedesa był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pod Dobrzyniem wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.