UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Trójka stypendystów Prezesa Rady Ministrów odebrała dyplomy

wtorek, 04, grudzień 2018

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Premiera odbyła się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika we Włocławku. Dyplomy wręczał Kujasko-Pomorski Kurator Oświaty w Bydgoszczy pan Marek Gralik w towarzystwie dyrektora Delegatury Urzędu Wojewódzkiego pani Doroty Dzięgielewskiej.

Wśród wyróżnionych stypendium Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego znalazło się 3 uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku - Patrycja Ciesielska, Kinga Majchrzak i Jakub Biernacki. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym!

Zapraszamy do galerii foto z uroczystości!