UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Zaśpiewaliśmy hymn Polski - Dla Niepodległej

piątek, 09, listopad 2018

Uczniowie Zespołu Szkół Akademickich Kujawskiej Szkoły Wyższej im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku wzięli dzisiaj udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, która polegała na zaśpiewaniu czterech zwrotek hymnu Polski.

Uczniowie wszystkich szkół wchodzących w skład ZSA, od oddziału przedszkolnego do ostatnich klas licealnych, zebrali się dzisiaj w auli nr 10, by zaśpiewać wszystkie cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. W akcji "Rekord dla Niepodległej" wzięli udział również nauczyciele i pracownicy szkoły. Już o godzinie 11 aula była zapełniona po brzegi. Po odśpiewaniu hymnu utworzono żywą flagę Polski z białych i czerwonych kartoników. Zobaczcie relację foto z uroczystości.