UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Ślubowanie pierwszoklasistów ASP nr 1

środa, 31, październik 2018

30 października 2018 roku był najważniejszym dniem dla pierwszaków z Akademickich Szkół Podstawowych nr 1, złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Zespołu Szkół Akademickich Kujawskiej Szkoły Wyższej im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku.

W uroczystości ślubowania, przygotowanej przez rodziców i wychowawcę klasy 1 p. Magdalenę Lenart, wzięli udział rodzice, dziadkowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły i rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej prof. Stanisław Kunikowski. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie klas 1 i 2 tańcząc i śpiewając piosenki. Następnie dyrektor ZSA pasował każdego pierwszaka na ucznia a rektor KSW udekorował najmłodszych okolicznościowymi biretami. Po części oficjalnej na uczestników czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zapraszamy do galerii foto!