UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Pierwsze miejsce ZSA w woj. kujawsko-pomorskim

środa, 05, wrzesień 2018

Wielkim sukcesem Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku zakończyły się zawody sportowo-obronne klas mundurowych na szczeblu województwa kujawsko=pomorskiego rozegrane w Bydgoszczy, będące jednocześnie eliminacjami do IV Centralnego Zlotu Klas Mundurowych Żagań 2018. ZSA zwyciężył w klasyfikacji drużynowej otrzymując puchar z rąk wojewody kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza. Ponadto nagrodę indywidualną za zwycięstwo w strzelaniu zdobył Adam Lewandowski.

ZSA reprezentowała drużyna: Patrycja Ciesielska - dowódca, Dawid Ciesielski, Mateusz Gańczak, Kacper Hirsz, Lewandowski Adam, Lewandowski Mikołaj, Marcin Ostrowski, Jakub Rosiak i Patryk Wałęsa pod wodzą koordynatora klas mundurowych p. Ireneusza Wieczorka. Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Galeria foto na stronie WSzW w Bydgoszczy

Galeria foto autorstwa p. I. Wieczorka