UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/19

wtorek, 04, wrzesień 2018

3 września 2018 roku w auli nr 10 Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku nastąpiła uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości prócz uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji szkoły udział wzięli znakomici goście:

Organ prowadzący reprezentowali - rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej prof. Stanisław Kunikowski i dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych - dr inż. Adam Rejmak. Swoją obecnością uroczystość uświetnili również: płk Grzegorz Tucholski - Wojskowy Komendant Uzupełnień, bryg. Dariusz Krysiński - przedstawiciel Straży Pożarnej, Bogdan Mielniczek - komendant Straży Miejskiej oraz Jerzy Nowacki - prezes Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zapraszamy do galerii foto autorstwa p. Ewy Dąbrowskiej.