UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Uczniowie ZSA reprezentowali Polskę na Litwie

poniedziałek, 30, lipiec 2018

W dniach 23 - 28 lipca 2018 roku odbył się w Republice Litewskiej, międzynarodowy obóz młodzieży klas mundurowych "Żalgiris 2018". Organizatorem obozu był Litewski Związek Strzelecki "Lithuanian Riflemen`s Union". Celem obozu było wzmacnianie współpracy międzynarodowej w zakresie bezpieczeństwa i obrony, podnoszenie sprawności fizycznej i doskonalenie znajomości języków obcych. Polskę oprócz uczniów naszej szkoły reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Tomaszowa Mazowieckiego. Obie szkoły wyróżniło Ministerstwo Obrony Narodowej typując te placówki do reprezentowania klas mundurowych.

Polskę i naszą szkołę godnie reprezentowali: Patrycja Ciesielska, Martyna Redestowicz, Weronika Sierakowska, Kinga Majchrzak, Eliza Szydłowska, Marcin Ostrowski, Eryk Wiśniewski, Błażej Lewandowski, Adam Lewandowski i dowódca drużyny Krzysztof Smoliński.

Zapraszam do relacji foto dzień po dniu z obozu na Litwie.

Zobacz galerię foto