UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Rekrutacja uzupełniająca - zapraszamy do ZSA!

czwartek, 12, lipiec 2018

Do końca sierpnia 2018 trwa rekrutacja uzupełniająca do wszystkich szkół Zespołu Szkół Akademickich we Włocławku. Listy już przyjętych uczniów z podziałem na klasy zamieszczone są na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły na I piętrze (obok sekretariatu pok. 14)

Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do oddziału przedszkolnego i wszystkich klas szkół podstawowych oraz do klas pierwszych technikum wojskowego, liceów ogólnokształcących, branżowej szkoły I stopnia i klasy 3 gimnazjum. Nie czekaj na ostatnią chwilę, zadzwoń 54 231 52 00 lub 660 716 609 i dowiedz się więcej. Z nami przeżyjesz przygodę życia. Czekamy na Ciebie!