UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Zakończenie roku i pożegnanie gimnazjalistów 2018 - galerie foto

piątek, 22, czerwiec 2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęło się punktualnie o godz. 9:00 w auli nr 10 Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście: rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku prof. Stanisław Kunikowski, dziekan Wydziału Nauk Technicznych dr inż. Adam Rejmak, przedstawiciele służb mundurowych - WKU Włocławek - mjr Jacek Tobera, Straży Miejskiej - dr Piotr Siębida oraz prezes Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu III Wieku - mgr Jerzy Nowacki. Okolicznościowy list do uczniów i pracowników szkoły od pani poseł Joanny Borowiak odczytała pani Izabela Chmielewska.

W tym roku roku szkolnym uczniowie otrzymali bardzo dużo nagród za konkursy, zwody sportowe i mundurowe, działalność charytatywną i społeczną, godne reprezentowanie szkoły. Zapraszamy do galerii foto!

Kliknij: Galeria z pożegnania gimnazjalistów

Poniżej galeria z zakończenia roku szkolnego.