UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

ZSA z wizytą w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu

czwartek, 10, maj 2018

Reprezentacja klas wojskowych Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku wzięła udział w szkoleniu proobronnym z okazji „100 lat artylerii w wolnej Polsce”, które przeprowadzili instruktorzy Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

Kadeci Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem uczestniczyli w projekcie zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Stowarzyszenie Artylerzystów Polskich oraz CSAiU w Toruniu. Na zakończenie pobytu w Toruniu oczywiście pyszna, wojskowa grochówka!!!
Zapraszmy do relacji foto autorstwa koordynatora klas mundurowych I. Wieczorka.