UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

5 miejsce w zawodach sportowo-obronnych

wtorek, 24, kwiecień 2018

Zawody sportowo-obronne, których organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Stowarzyszenie Polskich Artylerzystów i Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Strzeleckie Petruci Shooting odbyły się 24 kwietnia 2018 roku na strzelnicy w Gęsinie.

Zawody rozegrane były w 8 konkurencjach m. in. bieg terenowy, strzelanie, składanie i rozkładanie broni na czas, stawianie min przeciwpancernych, pierwsza pomoc przedmedyczna na polu walki. Startowały reprezentacje szkół z klasami mundurowymi z woj. kujawsko-pomorskiego oraz studenci UMK Toruń. Nasza drużyna zajęła 5 miejsce, choć w kilku konkurencjach zdobyła maksymalną ilość punktów. Zespół Szkół Akademickich reprezentowali: Radosław Porański - dowódca, Dawid Ciesielski,  Mateusz Gańczak, Bartosz Kaliński, Mateusz Kupiec, Jakub Rosiak i Patryk Wałęsa. Gratulujemy!