UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZSA

środa, 04, grudzień 2019

W Zespole Szkół Technicznych we Włocławku odbyła się dziś uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów z liceów i techników byłego województwa włocławskiego. Stypendium otrzymało 41 uczniów, w tym 2 uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku.

Kinga Majchrzak uczennica klasy IV Akademickiego Technikum Wojskowego i Brajan Kazimierczak uczeń klasy III Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego nr 1. Dyplomy wyróżnionym uczniom wręczali: wicewojewoda kujawsko-pomorski Józef Ramlau i kujawsko-pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik w towarzystwie dyrektora delegatury KO Małgorzaty Kowalczyk-Przybytek. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom a szczególnie naszym z Zespołu Szkół Akademickich.

Zapraszamy do galerii (część zdjęć autorstwa Wojciecha Alabrudzińskiego - Gazeta Pomorska)