UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem
< Powrót do aktualności

Jasełka - koncert kolęd w ZSA

środa, 21 grudzień 2022

22 grudnia 2022 roku to dzień pełen wrażeń w Zespole Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku. Zebranie rady pedagogicznej, szkolenie rady "O czym chce wiedzieć mózg ucznia" przeprowadzone przez nauczyciela-konsultanta KP CEN we Włocławku p. Ewę Olejnik, kiermasz ozdób świątecznych na cele charytatywne, koncert kolęd Jasełka 2022 i zebrania klasowe z rodzicami. Uffff....

Zapraszamy do relacji foto autorstwa p. Ireneusza Wieczorka. Koncert przygotowała p. Małgorzata Czernielewska, a wystąpili artyści z klas 1 - 3 szkół podstawowych i klas 1 - 4 szkół ponadpodstawowych Zespołu Szkół Akademickich. Dziękujemy za piękny występ!