UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Galerie fotograficzne:

Stypendyści Premiera RP

Dwoje uczniów Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017 za bardzo wysokie wyniki w nauce. Są to: Weronika Ciarka uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w ZSA oraz Michał Biernacki uczeń Akademickiego...

Czytaj więcej
Mistrzynie Włocławka!

Drugi rok z rzędu nasze dziewczęta zostały mistrzyniami Włocławka w koszykówce. W finale mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych pokonały drużynę Liceum Marii Konopnickiej 45 do 32. Zaczynaliśmy od 3 miejsca w 2014 roku. Rok później byliśmy już mistrzami Włocławka i w 2016 obroniliśmy tytuł. Brawo dziewczęta!!!

Czytaj więcej
Projekt KLASA z ECDL

Od 1 września 2016 roku ZSA uczestniczyć będzie w projekcie Klasa z ECDL, który umożliwi naszym uczniom uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych, uznawanego przez pracodawców na całym świecie. Projekt realizowany będzie we wszystkich pięciu szkołach Zespołu Szkół Akademickich.

Czytaj więcej
Podpisanie porozumień

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada 2015 roku, podpisaliśmy porozumienia o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień we Włocławku i Komendą Miejską Policji we Włocławku. To historyczny dzień w krótkiej historii Zespołu Szkół Akademickich KSW we Włocławku.

Czytaj więcej

 


  
Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku podpisał porozumienie z Polskim Towarzystwem Informatycznym w Warszawie w sprawie realizacji programu "Klasa z ECDL"

Wszystkie szkoły Zespołu Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku zostały zgłoszone do projektu Cyfrowobezpieczni.pl

Kliknij poniżej wybraną przez siebie szkołę:

Nasi partnerzy: