UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje z poszczególnych szkół

Nowe szkoły w ZSA!

Zespół Szkół Akademickich poszerza swoją ofertę edukacyjną, tym razem nie tylko dla młodzieży ale również dla dorosłych. W 2016 roku w skład Zespołu wejdą kolejne dwie szkoły, z uprawnieniami szkół publicznych, uzyskując pozytywną opinię Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Czytaj więcej
Wychowawcy klas pierwszych

Przedstawiamy wychowawców klas pierwszych w poszczególnych szkołach Zespołu Szkół Akademickich. Wychowawcy Ci, jak wszyscy nauczyciele ZSA, to osoby z wysokimi kwalifikacjami i profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Czytaj więcej
Zajęcia pozalekcyjne

Oferujemy naszym uczniom bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Celem tych zajęć jest ujawnianie zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz propagowanie alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Każdy uczeń może wybrać coś dla siebie! Obiecujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę!

Czytaj więcej
Podpisanie porozumień

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada 2015 roku, podpisaliśmy porozumienia o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień we Włocławku i Komendą Miejską Policji we Włocławku. To historyczny dzień w krótkiej historii Zespołu Szkół Akademickich KSW we Włocławku.

Czytaj więcej

Galeria foto

Nasi partnerzy