UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje z poszczególnych szkół

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Niestety wakacje dobiegają końca. Zapraszamy uczniów i rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Kolejny rok szkolny będzie trwał od 1 września 2015 roku do 31 sierpnia 2016 roku czyli 366 dni (188 dni nauki szkolnej i 178 dni wolnych od nauki, w tym weekendy, święta, ferie zimowe i wakacje).

Czytaj więcej
Kolejne zebranie rady pedagogicznej

Rada Pedagogiczna zatwierdzi plan nadzoru pedagogicznego dyrektora ZSA na nowy rok szkolny zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie nadzoru pedagogicznego oraz nowelizację  statutu ZSA związane z nowym prawem oświatowym obowiązującym od dnia 1 września 2015 roku.

Czytaj więcej
Zebranie rodziców we wrześniu 2015 roku!

Pierwsze zebranie z rodzicami w Zespole Szkół Akademickich odbędzie się 16 września 2015 roku o godz. 16:30 w siedzibie szkoły na I piętrze w sali nr 10. Rodzice zapoznają się z planami szkoły na nowy rok szkolny a także spotkają się bezpośrednio z wychowawcami swoich dzieci i wybiorą przedstawicieli...

Czytaj więcej
Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego

Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego w kilku dyscyplinach sportowych: piłka nożna, wioślarstwo, koszykówka, siatkówka, boks, pływanie, wschodnie sztuki walki i inne. Absolutna nowość to klasa bilarda sportowego! Tylko w ZSA!

Czytaj więcej

Galeria foto

Nasi partnerzy