UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje z poszczególnych szkół

Wychowawcy klas pierwszych

Przedstawiamy wychowawców klas pierwszych w poszczególnych szkołach Zespołu Szkół Akademickich. Wychowawcy Ci, jak wszyscy nauczyciele ZSA, to osoby z wysokimi kwalifikacjami i profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Czytaj więcej
Nowości w roku szkolnym 2015/16

Wielkim wydarzeniem w życiu ZSA będzie uroczystość nadania szkole imienia i wręczenia sztandaru szkoły. Decyzją rady pedagogicznej rozpoczęliśmy tę procedurę, która zakończy się w kwietniu 2016 roku. W uroczystości wezmą udział przedstawiciele zaprzyjaźnionych jednostek wojskowych...

Czytaj więcej
Zajęcia pozalekcyjne 2015/2016

Oferujemy naszym uczniom bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Celem tych zajęć jest ujawnianie zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz propagowanie alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Każdy uczeń może wybrać coś dla siebie! Obiecujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę!

Czytaj więcej
Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego

Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego w kilku dyscyplinach sportowych: piłka nożna, wioślarstwo, koszykówka, siatkówka, boks, pływanie, wschodnie sztuki walki i inne. Absolutna nowość to klasa bilarda sportowego! Tylko w ZSA!

Czytaj więcej

Galeria foto

Nasi partnerzy