UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kliknij poniżej wybraną przez siebie szkołę:

Ważne terminy!

Zapoznaj się z ważnymi terminami na wakacje. Szczegółowe informacje dotyczące egzaminów poprawkowych maturalnych i egzaminów poprawkowych z poszczególnych przedmiotów za rok szkolny 2016/2017 w dalszej części artykułu.
Pamiętaj żeby być pół godziny przed egzaminem!

Czytaj więcej
Mistrzynie Włocławka!

Drugi rok z rzędu nasze dziewczęta zostały mistrzyniami Włocławka w koszykówce. W finale mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych pokonały drużynę Liceum Marii Konopnickiej 45 do 32. Zaczynaliśmy od 3 miejsca w 2014 roku. Rok później byliśmy już mistrzami Włocławka i w 2016 obroniliśmy tytuł. Brawo dziewczęta!!!

Czytaj więcej
Projekt KLASA z ECDL

Od 1 września 2016 roku ZSA uczestniczyć będzie w projekcie Klasa z ECDL, który umożliwi naszym uczniom uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych, uznawanego przez pracodawców na całym świecie. Projekt realizowany będzie we wszystkich pięciu szkołach Zespołu Szkół Akademickich.

Czytaj więcej
Podpisanie porozumień

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada 2015 roku, podpisaliśmy porozumienia o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień we Włocławku i Komendą Miejską Policji we Włocławku. To historyczny dzień w krótkiej historii Zespołu Szkół Akademickich KSW we Włocławku.

Czytaj więcej

 

Galeria foto:

Nasi partnerzy: