UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje z poszczególnych szkół

Mistrzynie Włocławka!

Drugi rok z rzędu nasze dziewczęta zostały mistrzyniami Włocławka w koszykówce. W finale mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych pokonały drużynę Liceum Marii Konopnickiej 45 do 32. Zaczynaliśmy od 3 miejsca w 2014 roku. Rok później byliśmy już mistrzami Włocławka i w 2016 obroniliśmy tytuł. Brawo dziewczęta!!!

Czytaj więcej
Nasi stypendyści Premiera!

27 września 2015 roku w III Liceum Marii Konopnickiej we Włocławku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród 16 laureatów z Włocławka byli uczniowie Zespołu Szkół Akademickich - Sylwia Michalak i Dawid Świerkowski. Gratulujemy serdecznie tego wyróżnienia!

Czytaj więcej
Zajęcia pozalekcyjne

Oferujemy naszym uczniom bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Celem tych zajęć jest ujawnianie zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz propagowanie alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Każdy uczeń może wybrać coś dla siebie! Obiecujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę!

Czytaj więcej
Podpisanie porozumień

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada 2015 roku, podpisaliśmy porozumienia o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień we Włocławku i Komendą Miejską Policji we Włocławku. To historyczny dzień w krótkiej historii Zespołu Szkół Akademickich KSW we Włocławku.

Czytaj więcej

 

Galeria foto

Nasi partnerzy