UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje z poszczególnych szkół

Maturalne egzaminy poprawkowe

Prosimy o przybycie do szkoły najpóźniej o godzinie 8:30 i zabranie ze sobą dowodu osobistego. Zapraszamy też na dodatkowe zajęcia dla maturzystów z matematyki, które rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym 6 lipca o godz. 10:00 w sali nr 16. Zajęcia są bezpłatne dla uczniów ZSA.

Czytaj więcej
Plenarne zebranie rady pedagogicznej

Na zebraniu dyrektor przedstawi sprawozdanie z wykonania planu pracy szkoły i nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2014/15. Rada zatwierdzi też ostateczną klasyfikację uczniów, po sierpniowych egzaminach poprawkowych, za rok szkolny 2014/2015.

Czytaj więcej
Zebranie rodziców we wrześniu 2015 roku!

Pierwsze zebranie z rodzicami w Zespole Szkół Akademickich odbędzie się 16 września 2015 roku o godz. 16:30 w siedzibie szkoły na I piętrze w sali nr 10. Rodzice zapoznają się z planami szkoły na nowy rok szkolny a także spotkają się bezpośrednio z wychowawcami swoich dzieci i wybiorą przedstawicieli...

Czytaj więcej
Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego

Zapraszamy do klas mistrzostwa sportowego w kilku dyscyplinach sportowych: piłka nożna, wioślarstwo, koszykówka, siatkówka, boks, pływanie, wschodnie sztuki walki i inne. Absolutna nowość to klasa bilarda sportowego! Tylko w ZSA!

Czytaj więcej

Galeria foto

Nasi partnerzy