UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki czemu działa lepiej Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Informacje z poszczególnych szkół

Wybieramy Patrona dla szkoły!

Rada Pedagogiczna ZSA podjęła procedurę wyboru patrona szkoły i nadania sztandaru. Na zebraniu rady we wrześniu powołano zespół nauczycieli, który przygotuje szczegółowy harmonogram przedsięwzięcia. Rodziców i uczniów prosimy o zgłaszanie propozycji kandydatów na Patrona.

Czytaj więcej
Wychowawcy klas pierwszych

Przedstawiamy wychowawców klas pierwszych w poszczególnych szkołach Zespołu Szkół Akademickich. Wychowawcy Ci, jak wszyscy nauczyciele ZSA, to osoby z wysokimi kwalifikacjami i profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Czytaj więcej
Zajęcia pozalekcyjne

Oferujemy naszym uczniom bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Celem tych zajęć jest ujawnianie zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz propagowanie alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Każdy uczeń może wybrać coś dla siebie! Obiecujemy miłą atmosferę i dobrą zabawę!

Czytaj więcej
Podpisanie porozumień

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada 2015 roku, podpisaliśmy porozumienia o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień we Włocławku i Komendą Miejską Policji we Włocławku. To historyczny dzień w krótkiej historii Zespołu Szkół Akademickich KSW we Włocławku.

Czytaj więcej

Galeria foto

Nasi partnerzy